Votepass & Jarní orby & Restart světů

A je to tu! Nová sezona Votepassu, která přináší speciální možnost získávat za hlasování hromadu speciálních premium odměn! Kromě toho také přichází Jarní orby, které spolu s votepassem mají platnost do 31. 5. 2023. A samozřejmě také restart těžebních světů, který přináší možnost získat nové mazlíčkovské mince a vykopat hromadu vzácných surovin. Bohužel ještě zmíníme smutnější zprávu, kdy náš admin team opustil administrátor Klimki_.

Admin Klimki_ končí

Náš admin Klimki_, který s námi byl po mnoho let nás z časových důvodů opouští. Hrozně moc mu chci poděkovat za jeho dlouholetou spolupráci, neskutečné nasazení a také za obrovskou oporu celého administračího teamu. Budeš nám tu chybět a přejeme ti mnoho úspěchů v RL! 🙂 Děkujeme!

 

Vote pass je tu!

Tento systém je zpoplatněn 229 000$, nebo možností nákupu za 299 PP, kterým si pro danou sezónu Vote pass pořídíte.

Po zakoupení VOTEPASSU budete moci celou hlasovací sezónu, která potrvá cca 2 měsíce odemykat speciální odměny za novou hlasovací měnu “hlasy” a získat spoustu premium předmětů navíc. Spuštění Votepassu začíná dne 14. 3. 2023 a Votepass bude platný do 31. 5. 2023

VOTE PASS první sezony bude sloužit k tomu, abychom doladili všechny nezbytné věci a srovnali poplatek za něj a odměny z něj získané. Tento systém vám i nám nabízí velice slibnou budoucnost dalším aktivitám na serveru s možností jeho úprav.

Jak získám VOTEPASS?

Votepass můžete získat dvěma způsoby, zakoupením

   • na /warp vip (za 229 000 $) u NPC obchodníka
   • v herním obchodu /shop (za 299 PP)

Jak dlouho VOTEPASS trvá?

Zakoupený VOTE PASS trvá jednu sezonu, tedy cca 2 měsíce. Poté jeho platnost vyprší a objeví se nová Votepass sezona, ve které najdete nové a další odměny za nový poplatek.

Jaké odměny za VOTEPASS jsou?

Brzy odhalíme celý seznam, ale patří sem Talismany stesti, alchymisticke truhly, Diamantove bedny, Zlate klice, Certve krve, Protijedy, Mazlickovske mince, Mazlickovske lekce, Premium klic…

   • Hlasovací štít  – získatelný pouze za VOTEPASS

Jarní orby přichází

K dnešnímu dni bylo spuštěno získávání nových Jarních orbů, které dostanete pokud pro náš server zahlasujete na czech-craft hlasovacím portále https://czech-craft.eu/server/epes/vote/ . Tyto orby můžete vyměňovat ve VIP domku  (/warp vip) u obchodníka s hlasovacími orby (nově již NE u shopkeeperu – villagerů), nebo prodat za slušné částky hráčům a přivydělat si nějakou tu kačku. Platnost současných orbů je do 31. 5. 2023 a za tuto dobu můžete získat legendární hlasovací štít (jeden lze získat za orby, druhý za votepass hlasy), který lze získat pouze za určitý počet orbů.

Restart těžebních světů:

Dnešním dnem byly restartovány těžební světy Mining a Nether, ve kterých opět můžete najít spoustu surovin a mincí mazlíčků!

Novinky:

 • Nový systém VOTEPASS
  • Aktivace na /warp VIP (nebo /shop)
  • Cena VOTEPASSU na 3 měsíce = 229 000 $  nebo 299 PP
 • Nové hlasovací orby:
  • Jarní orby platné do 31. 5. 2023
 • Restart těžebních světů
  • Mining
  • Nether

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *