Amnestie 2020

Přihlásilo se nám 13 hráčů, kteří měli zájem o unban prostřednictvím Amnestie. Mezi nimi byli hráči jak na blacklistu, tak mimo něj. Admin team mohl libovolně hlasovat a vyhodnotit na základě snahy hráče a všech dalších okolností, které o hráči měli, koho pustíme a koho ne. Někteří byli kontroverzní a nemohli jsme se na nich shodnou, jiní byli téměř jasní. Vybrali jsme 6 hráčů, kterým byly provedeny dodatečné sankce, ale s okamžitou platností se mohou vrátit na server. Ti kterým to nevyšlo, mohou zkusit své štěstí v klasické žádosti o unban (kteří díky amnestii získají větší šanci). Někteří neprošli, protože se v průběhu co měli ban nevhodně chovali a rozhodně nikoho z AT nepřesvědčili o tom, že bychom je tam měli chtít, nebo od jejich posledního trestu v rámci věcí, které prokazatelně provedli neuplynulo dostatek času a dotyční se o nich ve své žádosti ani slůvkem nezmínili. Někteří musí ještě vydržet a pravděpodobně jim na dané věci přihlédnuto v další žádosti o unban. V každém případě každý člověk zabanovaný, nebo nezabanovaný by měl vědět, že jeho skutky  a chování k AT mohou  samozřejmě hrát v roli v momentě, kdy o jejich osudu bude admin team rozhodovat. V první řadě nás ale mrzí, že se na tento list vůbec hráči dostali. Mnozí opravdu litují, mnozí “litují” a chtějí se na server dostat až v momentu, kdy vidí že stále makáme, pracujeme na obsahu a snažíme se tu těžkou kouli dále valit (v momentu kdy dostali ban, je server přestal bavit a tak často naši práci pošlapali) :/. Viz. https://www.epesuj.cz/amnestie-2020/, kde jsem opravdu vypsal náš pohled. V poslední době si, ale vážíme přístupu hráčů, kteří v případě že něco provedou skutečně nemlží a přiznají své skutky, ulehčí práci AT a přebírají za své činy zodpovědnost a nesvalují vinu na jiné.  Těmto hráčům rádi pak vyjdeme vstříc jak jen nám to pravidla dovolí, protože není nic horšího než nad hříšníky trávit hromadu času, který jsme mohli věnovat uplně jiným způsobem. Blahopřejeme všem současně unbanovaným hráčům a doufáme, že nás přesvědčí, že naše vstřícné jednání nebylo marné a opět ztraceným časem. Děkujeme.

Také opakujeme prosím neporušujte pravidla, nikoho netěší vás trestat, nebo řešit složité kauzy. Zajímavostí všech žádostí bylo, že všichni se snaží dostat na server hlavně kvůli novému obsahu nebo kamarádům. Vše o co se snažíme je přidávat obsah, spravedlivě soudit kauzy(není v lidských silých dokonalost, protože každý úhel pohledu bude zdánlivě jiný), o zkvalitnění hraní, ale prohřešky, kauzy, duplikace a podobné věci nám všem tyto snahy ničí a nemůžeme pak pořádně tvořit. Všichni usilujeme o to aby se nám všem dobře na serveru pobývalo a je třeba aby i přes nepřátelství na serveru, nebo nepopulární kroky, které někdy musíme dělat, budete věci nahlašovat včas, nezneužijete je a naopak se postaráte o to aby byl server lepším místem pro nás všechny. Díky tomu se pak budeme moci věnovat updatům, novinkám, vylepšování, rebalancům pro spokojenost všech. Děkujeme!

Spoustu z hříšníků jsou frajeři, dělají ramena… mají pocit, že když se “nebojí” udělat průser a risknou svůj ban, že jsou obdivhodní. Bohužel je to pravý opak :/ ti skutečně silní jedinci takové problémy nahlašují i za cenu, že z toho nic nemají (což se samozřejmě nestane, všechny takové věci se snažíme dobře odměnit) a dokáží neohroženě vystoupit proti “proudu” a jednoduchému zneužití, jako to udělají ti se slabou vůli, jen aby měli za každou cenu převahu nad… nepřáteli? Kamarády? Všemi ?  Ale ve skutečnosti dělají pravý opak, nakonec se jim to bohužel za cenu velkých ztrát na jejich i naší straně vrátí a nemají vůbec nic. Zdržují pak banem nás i sebe za cenu krátké škodolibé radosti.

Děkujeme všem skvělým lidem, kteří nahlásili v posledních měsících vážné problémy, nebo se neváhali postavit k prohřešku čelem a sami se nám nahlásili, nebojte vaše jména si pamatujeme a velmi si vážíme toho co jste udělali! Neb tento server je naše dítě, pipláme ho už 8 let. Je postaven na neskutečné dřině, času a úsilí, na kterém se podílíte a i vy pomáháte vsadit stavební kameny do celého Epesu! Jménem celého AT vám moc děkujeme! 

Chovejme se prosím k sobě úctou a s nadhledem i přesto, že na serveru máte své herní nepřátele, nemáte někoho rádi atd. V těchto časech, kdy je strach z nákazy heslem pro celý svět není na místě brát vážně extrémně vyhrocené žabomyší války ve hře. Vždy někdo vyhrát musí a někdo prohraje, tak to bohužel chodí, ale naštěstí “každý chvilku tahá pilku”. Vždy přijde období, kdy se nám nedaří prohrajeme, jsme pokoření někým jiným, ale vždy se to pak obrátí a jednoho dne staneme na vrcholu i my, ale cestou nepoctivou, nebo cestou nenávisti se často stává, že vítězství není úplné, má pachuť a často nám ve finále podrazí nohy. Cesta poctivá je cesta pomalejší, ale stabilnější!

Buďte na sebe však všichni opatrní, snažte se chránit ať se zbytečně nenakazíte (rouška, nevycházet ven), nebo svoje blízké, kteří jsou starší než vy a užívejte, že jste zdraví a neřešte tak děsně, že váš někdo ve hře naštval. 😉 

PS: Netušíte někdo proč lidé kupují v této době tolik toaletního papíru ?

Amnestie 2020::

 • peta57 – Sankce (120 000 $ pokuta + smazání 208 lvl rybářství)
 • RedstoneManArmy (smazány všechny suroviny těžby + odebrána Kapitánova zhouba)
 • Jakub13500 (smazáno 28 levelu rybářství + smazány věci v hodnotě 50 000$)
 • Fanda66 (smazáno 32 levelu rybářství + smazány věci v hodnotě 60 000$)
 • Pifqo (59 000 $ pokuta)
 • TelefoniaRider (smazáno 46 levelů alchymie + smazání všech surovin alchymie a elixírů)

Ostatní kteří nebyli v této amnestii administračním teamem mohou požádat o unban standardní cestou a to žádostí o unban, ve které bude přihlédnuto k jejich úsilí, které vyvinuli při psaní této amnestie a pomoci serveru.

 

15 Responses to Amnestie 2020

 1. DroneSpencer napsal:

  Vítězům gratuluji,
  sankce byly podle mne velmi nízké… ale to je jen můj názor…

 2. Ďřëpçîkõñ napsal:

  Toaletak vykoupil TheDarkness, aby mel dalsi rok do ceho smrkat a utirat slzy z breku ze se nedostane na server:/ Nian hodne stesti ❤️🙏🏻

 3. NesTriX napsal:

  Všem, co to vyšlo gratuluji :–)

 4. SnekCZ napsal:

  50k doláču? Tomu já teda sankce neříkám.. je to prd.

 5. Pokoslav napsal:

  Totální výsměch tahle amnestie. 🤣

 6. Nian napsal:

  Gratuluju lidem co dostali 2. šanci.

 7. Blackout_Man napsal:

  žádné druhé šance vychcánek bude vždy vychcánek 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *